Cili reper është ky?!

By

Kjo foto është publikuar sot në instagram nga reperi Genc Prelvukaj. Nuk është djali i tij por vetë artisti.

Genci sot është një ndër reperët më të pëlqyer dhe shumë këngë të tij dhe grupit Etnon janë shndrruar në hite.

Etnon pritet që gjatë këtij muaji të publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri e ndërkaq Genci është duke shijuar sukesin e duetit me Kaltrina Selimin.

Artikuj të ngjashëm