Miriam Cani dhe vajza Ameli nisen drejt…?!

By

Këngëtarja Miriam Cani njëherit edhe bashkëshortja e Alban Skenderajt ka kohë që ka fituar epitetin e të qenurit prind.

Dyshja u bekuan me një vajzë pothuajse një vit më parë duke u plotësuar kështu në të gjitha aspektet.

E duket se tashmë pavarësisht se çka do të bëjnë apo ku do të gjinden ata vajza e vogël do të jetë aty përkrahë tyre.

Kujtojmë se Alban Skenderaj që nga dita e nesërme do të fillojë një turne me koncerte në SHBA e duket se përkrahë tij do të jenë edhe bashkëshortja dhe vajza e vogël të cilat në një fotografi të publikuar në Instagram u panë duke ndërmarrë rrugëtimin në fjalë.

Në fotografinë e publikuar ajo shihej së bashku me princeshën e saj duke treguar se këtë herë destinacioni nuk do të jetë i njejti e me gjasë do të jenë Shtetet e Bashkuara. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm