Çifti i njohur Albatrit dhe Egzona më në fund thyejnë heshtjen

By

Ka kohë që nëpër portale qarkullon lajmi për martesën e një prej çifteve më të dashura nga publiku Albatrit Muqiqit dhe Egzona Brahimajt.

Dasma tashmë është më afër se kurrë por një detaj mjaft interesant që ka ndodhur deri më tani është  se dyshja në fjalë ka kohë që nuk janë parë duke publikuar fotografi së bashkë në rrjete sociale.

Disa ditë më parë ata kryen edhe një set fotografik por pavarësisht asaj nuk u panë duke bërë një gjë të tillë.

E ishte pikërisht mbrëmja e kaluar edhe momenti kur dyshja thyejn ‘heshtjen’ e krijuar pasi që ishte pikërisht Albatriti ai që publikoi një fotografi krahas bashkëshortes së ardhshme.

Çifti janë në përfundin edhe të detajeve të fundit për eventin e madh teksa Prive.al do të ju informojë në kohë reale për gjithçka që do të ndodhë në vazhdim. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm