Historia e dashurisë me Adonisin? Pas shumë spekulimesh e tregon për herë të parë Teuta

By

Bashkëshortja e tij që dy vjet dhe një histori e bukur dashurie që mori shumë vëmendjen e publikut.

Por e tillë është Teuta Krasniqi. Sa herë që përmendet emri i saj, mediat janë aty gati të shkruajnë çdo gjë.

Aktorja e famshme kosovare javën që vjen, është protagoniste e emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku ndër të tjerash rrëfen edhe historinë e dashurisë me Adonis Morinën.

Ku u takuan, sa gjatë ju shkoi deri ranë në dashuri dhe sa fort e do Teuta, ndiqeni këtë të hëne në ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm