Ellen DeGeneres llaston veten me një dhuratë të jashtëzakonshme (FOTO)

By

Në tregun vintage, shumë pak ora luksoze janë më të kërkuara se Rolex Daytona prej ari e viteve 1960.

Por sa i kushtoi kjo komedianes dhe moderatores së njohur Ellen DeGeneres, që ta kishte të veten në koleksionin e saj të orëve?

Dy muaj më parë, Znj DeGeneres dhe gruaja e saj, Portia de Rossi, shkuan në Hollandë dhe vizituan për herë të parë dyqanin e Z. Lijfering, Amsterdam Vintage Watches.

Ishte Jasper Lijfering, i cili mundësoi që kjo orë tejet historike dhe lukzose të ishte në kyçin e DeGeneres.

Kjo orë kushtoi rreth 750,000 dollarë, tha këtë javë një ekspert i orës i njohur me marrëveshjen pasi një imazh i zonjës DeGeneres u shfaq në Instagram, duke u ulur në shtëpinë e saj Modernist Beverly Hills përkrah tregtarit Jasper Lijfering, me orën në dorë.

Ellen DeGeneres at her home with Jasper Lijfering, showing off her newly acquired Rolex Paul Newman John Player Special Daytona.

Artikuj të ngjashëm