Lori Kaçka sot ka festë!

By

Sot Lori Kaçka ka festë dhe e gjitha i dedikohet asaj.

Këngëtarja po feston ditëlindjen!

Këtë ditë ajo mbushi plot 39 pranvera, dhe urimet e shumta nga miq, fansa e kolegë nuk munguan.

View this post on Instagram

A post shared by Lori Loreta Kacka (@lorikackaofficial)

Lori me të hyrë mesnata mori urime në rrjete sociale të tilla si ky më poshtë:

Shumë urime Lori! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm