Mimoza Shkodra flet rreth këngës së re (VIDEO)

By

Mimoza Shkodra së shpejti sjellë një këngë të re.

Në një intervistë dhënë për Prive javë më parë nga shtëpia e saj në Zvicër, këngëtarja tregoi se një projekt i ri tashmë i finalizuar do të publikohet para verës.

Ajo si gjithë të tjerët, shpreson që kjo situatë e krijuar nga koronavirusi të kalojë sa më shpejtë dhe të lansojë këngën.

Ndiqeni intervistën e saj të plotë për të kuptuar më të rejat nga ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm