Verës ende nuk i ka ardhur fundi! Pushime si këto të Ledrit dhe babait të Dua Lipës

By

Këto ditë të nxehta, nuk duam asgjë tjetër veç freski.

Plazh apo pishina s’ka rëndësi…

Ledri po kalon pushimet me babanë dhe vëllaun e Dua Lipës, Dukagjin dhe Gjin Lipa.

Reperi postoi një foto në instastory dhe etiketoi të dy por nuk e zbuloi vendin.

Ndërsa Dua u kthye në Angli për të vazhduar jetën dhe karrierën, familja e saj po kënaqet në trojet shqiptare.

Sot Ledri postoi një video në Instagrami, ku grupi i djemve po kalojnë pushime super të bukura në një vend të mrekullueshëm. Ai po ashtu tregon edhe aftësitë e tij të zhytjes, shikojeni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

view

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

 

 

Artikuj të ngjashëm