A është në lidhje të re Fjolla Morina? (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, Fjolla Morina do të flasë për shumë gjëra.

Këngëtarja e cila është nënë e dy vajzave, vjen në intervistë në kohë pandemie dhe përmes saj ju mund të kuptoni nëse ajo ka nisur një lidhje të re.

Mos harroni, të shtunën duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova, Prive emision me Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm