Era Istrefi ekspozon të pasmet nga shtëpia (FOTO)

By

Era Istrefi po e kalon karantinën në Kosovë, pavarësisht punëve të saj jashtë shtetit.

Ajo po qëndron me familjen e saj dhe kohëve të fundit është goxha aktive në rrjete sociale.

Pak minuta më parë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi seksi duke ekspozuar të pasmet nga shtëpia.

Postimi mori mijëra pëlqime dhe u komentua shumë.

Në anën tjetër, “No Maybes” është projekti i saj i fundit i lëshuar në platformat digjitale./Prive.al

View this post on Instagram

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm