Milot Rashica bëhet baba për herë të parë

By

Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur.

Shumë urime!

Artikuj të ngjashëm