NRG Band paralajmëron projekt të ri muzikor

By

Ka diçka të re tek NRG Band.

Të paktën kështu ka treguar vokalisti i këtij grupit, Besnik Qaka, i cili ndau një fotografi në Instagram me anë të cilës ka thënë se diçka e re po vjen së shpejti.

Ai ka etiketuar Nurteel dhe Valon Azirin për klipin duke mos dhënë detaje të tjera.

Më poshtë mund ta shihni postimin e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm