Kështu duket Jonida Vokshi në javët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

By

Jonida Vokshi së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur Besnik Krapi do të bëhen prindër të një vajze të cilët nuk ia kanë zbuluar ende emrin edhe pse i kanë disa opsione. Kështu pati treguar vet moderatorja në një intervistë dhënë nga shtëpia për Prive.

Në fotografinë e mëposhtme mund ta shihni Jonidën me barkun e rrumbullakosur teksa shijon pak ujë dhe vitamina ndërsa po shijon javët e fundit të shtatzënisë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm