Publikohen shtatë këngët e reja të Elvana Gjatës

By

Këngëtarja Elvana Gjata sot publikon EP-në e rradhës, të titulluar “Çelu”.

Ky mini-album do të përmbajë plot shtatë këngë të reja të cilat tashmë veçse janë të lansuara në rrjetin “Spotify”.

Projektet janë të zhanrit baladë dhe tërësisht larg komercializmit.

“A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur jemi dasht”, “Kunadhe” e “Mos u ngut” do të vijnë të gjitha edhe të vizuelizuara në kanalin e këngëtares në Youtube.

Deri në publikimin e tyre në Youtube, plot 19 minuta me këngë të reja të Elvanës mund t’i shijoni në “Spotify”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm