Mërgim Mavraj këndon këngët e Adem Ramadanit

By

Mërgim Mavraj pos talentit në fushën e blertë, duket se di mjaft mirë edhe të këndojë.

Në një video të postuar në Facebook, ai shihet në veturë teksa këndon ilahinë e Adem Ramadanit.

‘Ju këndoftë zemra të gjithëve’ – është shprehur Mavraj teksa ka potencuar se dëshiron këngë të tilla edhe në spektakle si X Factor.

Ndryshe, Mërgimi pak ditë më parë kujtoi edhe Nënën Terezë duke dhënë një shembull të mirë të tolerancës ndërfetare tek shqiptarët. /Prive.al/

http://

Ju këndoftë zemra të gjithëve.Sa do kisha pasur dëshirë që të tilla këngë ti dëgjoja dhe në X-FactorAdem Ramadani – Zoti t nderoft

Posted by Mergim Mavraj on Wednesday, October 28, 2015

Artikuj të ngjashëm