Arbëri dhe Dafina nisin muajin e mjaltit në këtë destinacion

By

Të shtunën e kaluar, ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni mahnitëse në Mitrovicë.

View this post on Instagram

A post shared by Arber Zeneli (@azeneli10)

Futbollisti i ekipit të Kosovës, Arbër Zeneli dhe partnerja e tij, Dafina i thanë po njëri-tjetrit.

E nga ahengu, ata s’kanë pritur gjatë për muajin e mjaltit.

Çifti menjëherë gjatë javës kanë marrë rrugë drejt Greqisë.

Ata po pushojnë në ishujt e Egjeut, siç e kanë treguar vet përmes postimeve në rrjete sociale.

Një material i detajuar nga dasma ju pret të premten nga ora 22:00 në emisionin Prive në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm