Përdoruese kronike e narkotikëve, ja ku shkon Demi Lovato pas mbidozës

By

Këngëtarja e famshme amerikane Demi Lovato, raportohet të jetë kthyer përsëri në shtëpi rehabilituese.

25 vjeçarja është shumë mirënjohëse që ia ka dalë të shpëtojë e gjallë sipas revistës E! News dhe ka vendosur që të rikthehet në rehabilitim pasi u hospitalizua për shkak të mbidozës së narkotikëve.

Demi e ka tepruar me përdorimin e drogës së quajtur Narcan dhe është gjetur pa ndjenja në shtëpinë e saj në Los Angeles gjatë së martës.

Shumë yje botërorë i kanë dalë në përkrahje asaj përmes rrjeteve sociale, ndërsa ish i dashuri i saj Wilmer Valderrama e ka vizituar edhe në spital. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm