I shoqi i Rovena Dilos kërkon divorc, bën padi (Foto)

By

Këngëtarja Rovena Dilo e cila po shijon eksperiencën në ‘Dancing With The Stars’ nuk po ka të njëjtin sukses edhe në jetën private.

Martesës 6 vjeçare me Florian Rizën po i vjen fundi. Kështu ka transmetuar NewsBomb e cila ka siguruar padinë e bërë nga partneri i Rovenës.

Argumentimi që e shoqëron kërkesën e bërë dje është se martesa e tyre ka humbur qëllimin dhe ka mbetur vetëm formale.

Çifti janë martuar në vitin 2009 përmes celebrimit në bashki e nga kjo martesë nuk ka asnjë fëmijë./Prive.al

padia rovena

Artikuj të ngjashëm