Dagz nuk doli nga Big Brother pa një kujtim nga Einxhel (FOTO)

By

Dj Dagz u eliminua papritur mbrëmë nga Big Brother VIP. Kjo për arsye të zinxhirit që nisi nga Beatrix e përfundoi tek ky i fundit.

Por Dagz nuk doli nga Big Brother pa një kujtim nga e dashura e tij Einxhel.

Ai mori me vete një bluzë të saj të cilën e veshi sot dhe u fotografu .Imazhin e postoi në Instagram dhe shkroi: “Kam me vete bluzën e të dashurës time”.

Më poshtë mund ta shihni postimin./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

Artikuj të ngjashëm