Adelina Tahiri blen makinën e re, BMW mbi 100 mijë euro

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, është bërë me veturë të re.

Ajo ka publikuar në instagramin e saj një makinë në një sallon veturash, me mbishkrimin “bebja ime e re”.

View this post on Instagram

@albinadylaa @studio_jehona_academy

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Vetura e saj në ngjyrë të bardhë e tipit BMË është seria e fundit e makinave të gjigantit gjerman dhe ka një kosto prej 122 mijë dollarësh apo 109 mijë euro.

Tahiri është e martuar me avokatin e njohur maqedonas Serjozha Markov, ndërsa jeta e luksit për të tashmë është përditshmëri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm