Mediat në Tiranë nxjerrin video paparazzi të Borës dhe Atdheut

By

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani.

Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora pas daljes nga emisioni.

Por, pas kësaj ai është pyetur për një lidhje më të gjë të cilën ai e ka mohuar, madje është shprehur që është i dashuruar momentalisht (pa zbuluar personin në fjalë).

Pak ditë më parë, Bora tha se është 100% single.

Mirëpo së fundi është siguruar një video nga Kryefjala.com ku shihen Bora dhe Atdheu së bashku.

Ata ndodhen në një lokal dhe nga qëndrimi duket se janë duke debatuar.

Madje Bora duket e acaruar.

Nuk dihet ende se në çfarë momenti është kapur kjo video: gjatë kohës që xhirohej Përputhen apo tani vonë.

Artikuj të ngjashëm