Pse Ermal Mamaqi u takua me ‘Çënarin’ – burrin e Almeda Abazit? (FOTO)

By

Javë më parë, e ftuara e Ermal Mamaqit në emisionin e tij, ishte Almeda Abazi – bashkëshortja e aktorit të famshëm turk, Tolgahan Sayisman.

Gjatë emisionit, prezantuesi shqiptar u lidh direkt me ‘skype’ për një intervistë të shkurtër me aktorin turk, por tashmë të dy janë takuar edhe ‘live’ me njëri-tjetrin.

Ermal Mamaqi po shijon një darkë me çiftin shqiptaro-turk në një hotel luksoz në Stamboll.

Kjo u bë e ditur nga vetë Ermali dhe Almeda të cilët postuan fotografi në rrjetet sociale, duke bërë me dije se një projekt internacional është duke u përgatitur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm