Ngjarjet që shënuan vitin 2020!

By

2020-ta ishte shumë i gjatë dhe i vështirë për njerëzit në të gjithë botën.

Shumë gjëra ndodhën në botën e showbizit vendor, të tilla që ndoshta ndryshuan përgjithnjë rrjedhën e kësaj industrie.

Prive ka përgatitur një material, që kujton edhe një herë ngjarjet që bënë bujë këtë vit që lamë pas. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm