Si vishet Dua Lipa kur del për drekë me vjehrrën e saj?

By

Që nga vera e vitit 2019, Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë qenë të pandashëm.

Ata tashmë janë familjarizuar edhe me familjet e njëri tjetrit, dhe së fundmi ajo dhe vjehrra e saj, Yolanda Hadid, u shfaqen në New York. Ato të dyja të shoqëruara nga Anwar kishin dalë për drekë.

Pas drekës, ata dhe qeni i çiftit, Dexter dolën për një shëtitje në rrugët e qytetit të madh.

Dua Lipa kishte veshur në pallto të gjatë ngjyrë kafe, kombinuar me një mini-fund dhe çizme të gjata me take. /prive.al

Family time! Dua Lipa and boyfriend Anwar Hadid were joined by his mom Yolanda Hadid for lunch on Tuesday

Cute couple: The duo have been dating since summer of 2019

Rad in plaid: Her outfit consisted of a long brown coat and short plaid skirtAutumn look: The English beauty looked like the definition of fall glamour

Extras: The star rounded out her look with a dainty purse, earrings and sunglassesInked: Anwar, 22, showed off his tattooed arms while leading along their pooch wearing a grey tankSporty: Mom Yolanda also went with casual duds, flattering her figure in snug leggings and a matching long-sleeved topClose kin: Over the weekend the family was all together to celebrate Gigi's daughter Khai's first birthday

Artikuj të ngjashëm