Dalin pamjet e para të bashkëpunimit të ri të Ronela Hajatit

By

Ronela Hajati ka njoftuar me 1 tetor do të lansohet kënga e radhës.

Ajo zbuloi se projekti është në duet me Klement dhe quhet ‘Leje’.

Artistja e cila ka qenë aktive këta muaj, lansoi pamjet e para të klipit të cilat mund t’i ndiqni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm