Meda prezanton djalin e vogël!

By

Ai në muajin maj u bë baba. Dhe tani ai është rritur mjaftueshëm sa të dalë për shëtitje me prindërit e tij.

Këngëtari Meda, me bashkëshorten e tij, kanë publikuar një fotografi me fëmijën e tyre më të vogël.

Ata duken shumë të lumtur, me djalin e tyre përderisa kanë shkuar edhe për pushime në Turqi.

Meda ka edhe tre fëmijë të tjerë dhe është një baba shumë i përkushtuar. Prive.al

Artikuj të ngjashëm