Njihuni me shoferin personal të Lyrical Son!

By

Një yll repi si ai, me patjetër duhet të ketë shoferin personal që e bartë ngado.

Por Lyrical Son, ka një shofer personal tejet të veçantë. Ndryshe nga të tjerët, ai e ka zgjedhur gruan e tij që ta kryejë këtë rol.

Gjatë mbrëmjes të së martës, ai është vozitur nga gruaja e tij në rrugët e Prishtinës, dhe një video nga kjo mbrëmje e këndshme, Lyrical Son e ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Për reperin, familja është prioritet i jetës së tij. Ai ka më shumë se dy vjet që është martuar dhe tani po shijon faktin e të qenit baba, duke u përkujdesur për vajzën e tij 1 vjeçare.

Artikuj të ngjashëm