Adelina Tahiri super seksi në këtë veshje (FOTO)

By

Në të shumtën e rasteve ajo paraqitet shumë ekstravagante, në fustane elegantë që nuk I lënë shumë imagjinatës së publikut e me taka super të larta të markave më të shtrenjta.

Por Adelina Tahiri vjen krejt ndryshe, me një stil sportive në të cilin duket po aq bukur e seksi sa kur performon me plot glamur.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në rrjetet sociale, duket jashtëzakonisht në formë dhe superseksi.

Me një palë tuta sportive dhe me atlete, Adelina ka pozuar mbi një biçikletë diku në natyrë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm