Me një imazh plot dashuri, Miriam Cani paralajmëron duetin e ri me Albanin (FOTO)

By

Të dy bashkë janë shëmbëlltyra e dashurisë.

Këngëtarët Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, sikur bëjnë çiftin perfekt dhe të japin atë modelin e dashurisë që të gjithë do donin ta kishin në jetë.

Pasi sollën bashkë duetin “Dhurata”, dedikuar vajzës së tyre Ameli, dyshja e njohur po vjen edhe me një tjetër këngë që do t’ua marrë pa dyshim zemrat publikut.

Këtë e ka bërë të ditur vet Miriami, duke publikuar në Instagram një fotografi në krahët e Albanit, e ku shkruan se data e publikimit është 25 dhjetori, dita e krishtlindjeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm