10 burra të armatosur plaçkitin vilën ku po qëndrojnë Loredana dhe Mozzik (VIDEO)

By

Së fundmi, Loredana dhe Mozzik kanë udhëtuar drejt Barcelonës për pushime dhe punë.

Atje ata kanë prenotuar një vilë ku dhe po qëndrojnë që disa ditë.

Me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, Loredana ka njoftuar se 10 burra të armatosur kanë sulmuar dhe plaçkitur shtëpinë e pushimeve.

Pamjet tregojnë disa burra me kapele që hyjnë nga dera e përparme. Në klipin tjetër të mbikëqyrjes, ata nxitojnë të dalin nga shtëpia.

Ndër të tjera, burrat vodhën një “send shumë personal”, shkruan Loredana. Nuk specifikon se çfarë është saktësisht por nuk ka të bëjë me paratë.

Hajdutët gjithashtu vodhën të gjithë disqet e forta të kameramanit të tyre. Mozzik dhe Loredana me sa duket kanë xhiruar një video në Barcelonë.

Ajo dhe familja e saj janë të padëmtuar. «Faleminderit Zot», shkruan ajo. “Dje kuptova përsëri që duhet të jesh mirënjohës çdo ditë për atë që ke”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm