Adelina Ismaili nuk ndalet: Ja në cilën skenë do e shohim pas pak ditësh!

By

Para pak jave në Prive bëri rikthimin mediatik, përmes një interviste e që atëherë emri i Adelina Ismailit është aktualizuar shumë në shtyp.

Të shtunën iu informuam se Adelinën, si aktore do e shohim në episodin e Krishtlindjes në serialin ‘O sa mirë’, teksa tani ka një tjetër lajm.

Këngëtarja do të ngjitet sërish në skenë si këngëtare, në festivalin e fundvitit të RTSH si e ftuar speciale.

Që do të elektrizoj Pallatin e Koncerteve kjo nuk ka dyshim, gjithçka mbetet të shihet është performanca dhe këngët që do të këndoj në finale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm