Këto bashkëpunime vijnë së shpejti (VIDEO)

By

Vera 2020 do të jetë shumë e nxehtë.

Shumë bashkëpunime mes artistëve shqiptarë janë përgatitur dhe pritet të publikohen shumë shpejtë.

Në videon e mëposhtme do të kuptoni kush me kë ka punuar për të sjellë hitin e kësaj vere./Prive.al

Artikuj të ngjashëm