Më në fund paqe mes Ledrit dhe Stresit (FOTO)

By

Më në fund, raportet mes Stresit dhe Ledit, me sa duket janë përmirësuar.

Të dy reperët u shfaqën të përqafuar, prapa skenës së një klubi në Vlorë.

Ka qenë Stresi ai që ka publikuar një fotografi me Ledrin duke e quajtur atë të madh.

“Ngjiren mas vetit tranojna kejt qytetin 🔥🔥🔥🔥 the big”, ka shkruar reperi nga Shqipëria.

Imazhi mori shumë komente duke përgëzuar dyshen për paqen mes vete.

Nëse nuk e dini, Stresi dhe Ledri, kanë nisur një konflikt shumë vite më parë pasi reperi kosovar u shkëput nga grupi Babastars./Prive.al

Artikuj të ngjashëm