Sipas Xhuli kjo banore është e rrezikuar të dalë sonte nga shtëpia

By

Vajzat po qëndornin brenda dhomës së gjumit dhe po diskutonin me njëra tjetrën. Xhuli, Melisa dhe Mbresa po bënin gati rrogat që do t’i veshin sonte gjatë Prime.

Ndër të tjerash, Melisa e pyet me shaka Xhulin, “A mendon ti se do të dalë unë?”

Xhuli pohon se në fakt ajo ashtu mendon, “Po je më e rrezikuara të dalësh, është mendimi im personal”.

Shihni të plotë viden e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm