Loredana vjen ndryshe në këngën e re (VIDEO)

By

Pas duetit shumë të suksesshëm më Mozzik me titull “Eiskalt”, Loredana ka paralajmëruar një këngë të re.

Reperja e famshme në Gjermani e Zvicër dhe më tej, vjen më ndryshe kësaj radhe.

Kënga pak nga e cila ka publikuar në Instagram, paraqet Loredanën më të dashuruar dhe jo ‘egër’ si në projektet e kaluara.

Reperja aktualisht gjendet në Kosovë për shkak të turnetu të saj në trojet shqiptare bashkë me Mozzikun dhe Getinjon./Prive.al

View this post on Instagram

Sag mal wo? @macloud @miksu

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm