Po kjo dhuratë, a është me të vertetë e Adelina Tahirit? (FOTO)

By

Shumë zhurmë për dhuratat e rreme me rastin e ditëlindjes së saj, tortë,lule dhe shumë dhurata të tjera në një tavolinë të vetme.

Nuk ishin të sajat ani pse kishte publikuar me rastin e ditëlindjes, ja cka është e saja, madje për të na siguruar mirë ka bërë edhe një foto përkrah saj.

Kjo veturë luksoze e tipit Mercedes me ngjyrë të bardhë të cilës i është përshtatur edhe me veshjen.

Me gjasë është kjo vetura e dhuruar nga familja e saj me rastin e ditëlindjes së saj javë më parë.

Angazhimi  në spektaklin “YFSF Albania” duket që nuk e ka lejuar që ajo të ketë rastin të bëjë një foto të tillë si kjo e para pak minutash,/PRIVE.AL/

b86d7f56df649b8faff125008d783bdad6d22733f4ebec10f185c73b697c93e5_full

 

Artikuj të ngjashëm