Dua u nda nga Isaac për Anwar por Dukagjini na habiti me veprimin e fundit

By

Kanë kaluar tashmë muaj që nga ndarja e Dua Lipës me të dashurin e saj – kuzhinierin e njohur Isaac.

Sipas mediave të huaja, ajo la këtë të fundit për vëllan e dy motrave të famshme, Gigi dhe Bella, Anwar Hadid.

Dua dhe Anëar tashmë nuk ndahen nga njëri-tjetri dhe këtë e dëshmojnë përmes rrjeteve sociale.

Por, babai i Dua’s, Dukagjini na habiti me veprimin e fundit.

Teksa Isaac ka njoftuar se ka blerë shtëpi të re, në mesin e shumë komenteve shihet edhe ai i Dukagjinit, i cili tregon se babai i këngëtares shqiptare vazhdo të ketë raporte të mira me ish-dhëndrin e tyre.

Më poshtë postimi si dhe komenti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm