“Xhaxhi Dani” mik i ngushtë me Tarën, ja videoja e miqësisë së tyre (Video)

By

Përcollëm foto dhe lajme nga ditëlindja e vogëlushes së këngëtarit Blero dhe aktores Teuta.

Festë e bukur dhe shumë miq të vegjël e bënin festen e saj mjaft të këndëshme.
Por ajo që po i shton madhështinë është ky urim kaq special nga kolegu dhe miku i Bleros, Ramadan Krasniqi-Dani i ka bërë vajzës së Bleros.

Një video  me zërin e tij të embël dhe këngën e famshme të ditëlindjes vogë është mënyra që ka zgjedhur Dani për ta uruar vajzën Tara me të cilën duket të kenë një miqësi të lezetshme./PRIVE.AL/.

Artikuj të ngjashëm