2TON JAVËN TJETËR LANÇON KLIPIN E RI

By

Reperi 2Ton është shumë aktiv në muzikë jo vetëm me koncerte por edhe me krijime të reja. Që nga shkurti e deri tani ka lançuar katër projekte muzikore, teksa ka gati dhe të pestin.

Ai gjatë javës që po lëmë pas ka udhëtuar në Ohër, përkatësisht tek Shën Naumi ku ka realizuar klipin e ri.

Ky projekt i cili në klip është realizuar nga Imagine, do të jetë me ritme verore dhe do të publikohet gjatë javës tjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm