Në cilin rol nuk e sheh veten Ylber Bardhi? (VIDEO)

By

Aktori i njohur shqiptar, Ylber Bardhi, ishte protagonist i rubrikës “Qitja pikën” të emisionit Prive.

Përmes kësaj rubrike, artisti tregoi disa gjëra për veten në mesin e tyre edhe në cilin rol nuk e sheh veten.

Por, për çfarë tjetër do që të mbahet në mend ai dhe për çfarë arsye do ta braktiste Kosovën?

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm