Me kë do donte të bashkëpunojë Merita Latifi? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, të premten që e kemi lënë pas, iu ka përgjigjur këngëtarja Merita Latifi.

Me kë do donte një bashkëpunim, për sa para këndon në dasma, diva e muzikës shqiptare sipas saj dhe pa kë nuk e paramendon jetën?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm