Publikohet ‘Shih ti kishe’ nga Agon Amiga dhe Cozman

By

Ishte paralajmëruar të publikohet në ora 18:00, por për disa probleme teknike sapo është lançuar ‘Shih ti kishe’.

Dueti mes Agon Amigës dhe Cozman është projekti i parë pas zhurmës së madhe për përçarje të Babastars.

Kënga përmban tekst eksplicit të shkruar nga Agoni dhe Marshalla Jungle teksa muzika është krijuar nga Torch./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm