Maskimet e Halloween? Ai i Bes Kallakut është legjendar

By

Është ajo periudhë e vitit kur të famshmit shprehin kreativitetin e tyre me maskimet dhe janë tejet kreativë zakonisht.

Dhe njëri nga të famshmit që është treguar më kreativi, është aktori i njohur Bes Kallaku.

Kallaku është veshur si një gjyshe shqiptare, me shaminë e bardhë në kokë dhe rrobat e zeza ndërsa i ngjanë shumë edhe ijes së tij të famshme e edhe të gjitha gjysheve tjera të cilat ai i imiton shpesh në copëzat e tij humoristike.

“Pëe Hallauin të keqen nona”, ka shkruar Besi në Instagram…

View this post on Instagram

Per Hallauin tkeqen Nona.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

 

Artikuj të ngjashëm