Blero me këngë ritmike!

By

Këngëtari Blero Muharremi kohëve të fundit ka publikuar balada të cilat kanë mjaft të klikuara e ndërkaq tani ka gati këngën e re.

Por duke mos dhënë shumë detaje këngëtari në Instagram ka pyetur publikun e tij nëse do projekti i ri do të jetë baladë apo do të përmbaj më shumë ritëm.

Por, Prive mëson se 2016-tën Blero do ta nis me një këngë shumë ritmike dhe më ndryshe se që e kemi parë deri më tani këngëtarin.

Kjo këngë e cila tashmë është finalizuar në studion e Elephant pritet të vizualizohet edhe me klip.

Artikuj të ngjashëm