Këngëtarja e famshme, nënë për të dytën herë

By

Këngëtarja e famshme amerikane Hilary Duff, është bërë nënë për të dytën herë. Ajo dhe i dashuri i saj Matthew Koma, kanë lajmëruar se kanë pritur në jetë vajzën e tyre gjatë të enjtes, me 26 tetor.

Mom and dad: The actress also posted a picture of her baby girl to her Instagram stories; pictured July 16

Ylli i muzikës amerikane, 31 vjeçarja Duff, ka dhënë këtë lajm dhe ka publikuar një fotografi dhe emrin e vajzës së saj që quhet Banks Violet Bair.

Cutie pie: The musician, 31, also posted a sweet snap of their daughter to his Instagram stories on Monday

Aktorja po ashtu ka publikuar fotografinë e bebes së saj, në storiet e Instagramit.

“Kjo vogëlushe na i ka vjedhur zemrat komplet. Ajo iu bashkua familjes sonë të enjten pasdite dhe është një magji absolute”, ka thënë aktorja e këngëtarja Duff. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm