Klaudia me set të ri fotografik (Foto)

By

Balerina shqiptare e cila ishte pjesë e spektaklit Italian ‘Amici’ ka realizuar një set fotografik me fotografin Renuar Loçaj.

Pepa ka publikuar një fotografi nga fotosesioni dhe ka shkruar që është ndarë e kënaqur më këtë projekt teksa ka falenderuar edhe bashkëpuntorët.

Nga sezoni i ri televiziv, Klaudia do të jetë pjesë e kastit të Amicit mirëpo tani jo si konkurente por si një balerinë profesioniste./Prive.al

https://instagram.com/p/5aB9A7tHoQ

Artikuj të ngjashëm