Marina Vjollca nuk njihet në fotografinë e fundit

By

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bjonde.

Por, prezantuesja e njohur shqiptare Marina Vjollca, ka guxuar të ndryshojë dhe është bërë zeshkane.

Në fakt, ajo ka vënë një parukë të zezë dhe ne mezi e njohëm.

“Më vjen mirë që ju njoha”, ka shkruar ajo poshtë imazhit i cili nuk shpëtoi pa një koment nga burri i saj, Getoar Selimi.

“Sa i ngjan gruas time”, ka shkruar reperi.

Si ju duket, më mirë zeshkane apo bjonde?/Prive.al

View this post on Instagram

Nice to meet you!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm