Lumi po vjen vet (Foto)

By

Pas dy bashkëpunimeve shumë të suksesshme me Ermalin dhe Ledrin,  do të sjell një projekt por këtë herë vjen vetëm.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Lumi përmes llogarisë të tij në instagram ku ka publikuar një fotografi që paralajmëron klipin.

“Lumi po vjen”  – është shkrimi që i ka bashkangjitur imazhit të postuar./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm