Kjo foto e Arbenita Ismajlit shënon një ditë të veçantë

By

Më 24 mars të këtij viti, Arbenita solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo dhe Fero u bekuan me një vajzë që i lanë emrin Nina.

Së fundmi, ajo publikoi një fotografi me vajzën e saj të shtrirë në gjoks për të shënuar njëmujorin e vogëlushes.

Kjo kohë ishte e vështirë për modelen, e cila po të njëjtën ditë që u bë nënë, humbi të atin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm