Kaq kushtojnë vetëm një palë vathë të Loredanës

By

Loredana njihet për veshjet e saj të shtrenjta në secilën paraqitje.

Reperja e famshme në Gjermani, Zvicër dhe trojet shqiptare, së fundmi u paraqit në disa fotografi me vathë të markës Gucci të cilët kushtojnë hiç më pak se 1100 euro.

Ato kanë formë të gjarprit dhe janë të mbushura me gurë që vezullojnë.

 

Ndryshe, nesër pritet të lansohet projekti i saj i ri muzikor, klipin e të cilit e ka realizuar në Kosovë me Fati Tv./Prive.al

 

 

 

View this post on Instagram

 

ich krieg abtörn wenn du sagst das ich dir fehl..

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm